ARAÇ ARAMA
ÇAPRAZ REFERANS
RETA REFERANS
REAL REFERANS
ÖLÇÜLER

Her konuda önce müşteri memnuniyetini hedeflemekte olan Garanti Filtre, 1986 yılından bu yana adına yakışır bir titizlikle, tescilli RE-TA markası adı altında Izmir'de hava ve yağ filtreleri üretmektedir.

Üretimini gerçeklestirdigi ürünlerde ISO 9002 Kalite Belgeli hammaddeler kullanan Garanti Filtre, en az orjinali kadar güvenli, dayanıklı ve kaliteli filtreler üreterek gerek iç piyasa gerekse dünya pazarında kalitesiyle adından söz ettirmektedir.

Firmamızın sahip olduğu Türkiye'nin en kapsamli laboratuarında, üretilen filtreler her aşamada tecrübeli kalite kontrol elemanları tarafından denetlenmektedir.

2002 yılında laboratuarımızda gerçeklestirilen "İçten yanmalı motorlar için yüksek performanslı yağ ve hava filtreleri dizaynı" ile ilgili projemiz TUBITAK tarafından desteklenmiştir.

Garanti Filtre sahip olduğu tüm imkanlarla minimum hata payıyla filtre üretmenin ve kalite çıtasını yükseltmenin gururunu sürdürmektedir.

Garanti Filtre,1986 yılında Türkiye’nin 3. büyük kenti olan liman şehri İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır.Fabrikamız faaliyetine devam ederken 2002 yılında fabrikanın faaliyetlerini daha modern , yeni tesislerine taşımıştır.
Yeni tesisimiz 10.000 m2 modern üretim ve depolama tesislerimizde üretimimiz ve hizmetlerimiz devam etmektedir. Firmamız bir yandan büyürken , bir yandan da yatırımlarına devam etmiştir. 1967 yılında kurulan Türkiye’nin en eski Filtre Fabrikası ORİJİNAL FİLTRE – RE-AL FİLTRE’yi 2007 yilinda makine parkuru ile bünyesine katmistir.

Yılların birikimini günümüz teknolojileriyle birleştiren RE-TA ve RE-AL markalarıyla Türk Otomotiv sektörüne daima üstün düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayan ürünler sunma prensibiyle hareket etmektedir.Ve ürün yelpazesini önemli bir şekilde arttırmıştır.
Türkiye’nin filtre pazarında önemli bir payına sahip olmuştur. Bu modern üretim tesislerinde hem üretim kalitesini hem de üretim adetlerini arttırırken Laboratuar yatırımları ile ön plana çıkan firmamız ISO-EN-2000 Kalite Belgesi ile kalite anlayışını yükselterek TSE-932-TSE-7407 Belgeleri ile kalite çıtasını yükseltmiştir.

Sahip olduğu imkanlarla minimum hata payıyla filtre üretimini ve kalitesini yükseltmenin gururunu yaşamaktadır. Fiyatlandırma politikaları ve kalite hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız müşterilerine yüksek değerli çözümler sağlamaktadır.

Filtre üretiminde söz sahibi ve lider olmak,bunun gereği olan teknolojik ve teknik yatırımları yapmak. Uluslar arası pazarda güçlü ve güvenilir bir firma olmak. Ürün kalite,güvenilirlik ve tam zamanında sevkiyat ile müşteri memnuniyetini karşılamak . Teknoloji,pazarlama,üretim ve lojistikte globalleşmek. Müşteri beklentileri doğrultusunda hizmet sağlamak için hazır olmak. İnternet üzerinde E-Business etkinliğini geliştirmek.

ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLERIMIZ | SERTİFİKALARIMIZ | ILETISIM BILGILERI | HİZMETLERİMİZ | DUYURULAR
Tüm Hakkı Saklıdır - Garanti Filtre 2009  

Atatürk Mah. 27 Sk. No:3 (35177-5)
Kemalpaşa / İZMİR / TÜRKİYE
Tel : +90 232 / 877 00 92 / 877 03 72-73-74
Fax : +90 232 / 877 04 84
Web : www.garantifiltre.com
E-Mail : info@garantifiltre.com

TSE Belgesi